آشنایی با سمینو

آشنایی با سمینو

سمینو (Semino) به عنوان یک پلتفرم تخصصی برگزاری و مدیریت انواع رویداد آنلاین (وبینار، سمینار آنلاین، کلاس آنلاین، پخش زنده، ویدئو کنفرانس و ...) تلاش می‌کند با ارائه‌ی خدماتی متمایز، تجربه‌ای دلنشین برای برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان این رویدادها ایجاد کند.

برگزارکنندگان وبینار در سمینو، به مجموعه‌ای از ابزارهای کلیدی و با کاربری آسان دسترسی دارند که می‌تواند به برگزاری هرچه بهتر یک وبینار کمک کند. زیرساخت وبینار، بلیط فروشی آسان، تبلیغات و اطلاع رسانی گسترده، ضبط خودکار و فروش فیلم رویداد، حضور/غیاب هوشمند کاربران، صدور گواهی حضور، ارائه بسته‌های پیش‌نیاز و مکمل وبینار به شرکت‌کنندگان و ... تنها بخشی از خدمات تخصصی سمینو برای برگزارکنندگان است.

شرکت‌کنندگان وبینار در سمینو، بدون نیاز به نصب هیچ اپلیکیشن و یا نرم‌افزار جانبی و صرفاْ از طریق مرورگرهای رایج و اینترنت با کیفیت مناسب می‌توانند در وبینارهای سمینو شرکت کرده و از مزایای این پلتفرم بهره‌مند شوند. در پنل شرکت‌کنندگان امکان ارتباط با مدرس (برگزارکننده)، دریافت بسته‌های پیش‌نیاز (قبل از برگزاری رویداد) و بسته‌های مکمل (پس از اتمام رویداد) فراهم شده تا به بهره‌وری هرچه بهتر این وبینارها بی‌انجامد.

رسالت سمینو

هدف ما، تبدیل برگزاری رویداد آنلاین به یک تجربه شیرین و لذتبخش برای شما است. به صورت شبانه‌روزی و در تمامی لحظات توان و تلاشمان را در جهت بهبود کیفیت رویدادهای آنلاین شما بکار می گیریم تا خیال شما از زیرساخت برگزاری همواره آسوده باشد. ایمان داریم با هنر کار تیمی و قدرت تیم حرفه‌ای متخصصان سمینو، قادر خواهیم بود به رویاهای شما رنگ واقعیت ببخشیم و حامی رویداد آنلاین شما بمانیم.